Cestovatelé v čajovně Oriental Lounge

Cestování nebylo nikdy jednodušší a v současnosti je především otázkou našeho rozhodnutí, jestli chceme cestovat po světě nebo v rámci naší země. Mnohým však stačí se zaposlouchat do poutavého vyprávění obohaceného fotografiemi, videem nebo autentickým nápojem či jídlem, a tvoří to pro ně úžasný zážitek prostý rizik a komplikací, které může cestování přinést – však ne nadarmo bývá slovo dobrodružství synonymem ke slovu cestování. Níže vás seznámíme s cestovateli, kteří se vydali do světa a kteří se o své zážitky a mnohdy neuvěřitelné příběhy s vámi rádi podělí.

Oriental lounge příspěvek - Cestovatelé v čajovně Oriental Lounge, obrázek č.2
Oriental lounge příspěvek - Cestovatelé v čajovně Oriental Lounge, obrázek č.3


Michal Štěpánek - Štěpy na cestách

Cestovatel pocházející z malebného městečka v podhůří Beskyd, z Valašského Meziříčí. Chtělo by se říci, že už tahle informace vysvětluje jeho kladný vztah k horám a všemu okolo. Po kopcích však začal pravidelně šlapat až později a v roce 2013 se poporvé podíval za hranice Evropy. Tato cesta byla natolik inspirativní a zajímavá, že si dojmy a pocity z ní nechtěl nechávat jen tak pro sebe - což dalo vzniknout nápadu na pořádání cestovatelských přednášek, který funguje už bezmála čtyři roky. Více informaci najdete na webu https://stepynacestach.cz/.

Oriental lounge příspěvek - Michal Štěpánek - Štěpy na cestách, obrázek č.2
Oriental lounge příspěvek - Michal Štěpánek - Štěpy na cestách, obrázek č.3

Martin Gregor a Michal Franc - S Jawou na cestách

Oba je spojuje vášeň pro staré motocykly a cestování. To je dalo dohromady a díky Martinovi vznikl projekt „S JAWOU NA CESTÁCH”. Od roku 2014 brázdí silnice evropských států a měst. Koupali se v 5 mořích, mají projeto 25 států a přes 35 000 kilometrů. Aby cestování neměli tak jednoduché, jako dopravní prostředky zvolili padesátky od Jawy, prostě fichtly. Jawu 21 Pionýr a Jawu 23 Mustang. Více se dozvíte na webu https://sjawounacestach.cz/.

Oriental lounge příspěvek - Martin Gregor a Michal Franc - S Jawou na cestách, obrázek č.2
Oriental lounge příspěvek - Martin Gregor a Michal Franc - S Jawou na cestách, obrázek č.3


Telefon Oriental Lounge
Email Oriental Lounge
Otevírací doba Oriental Lounge
Logo Tripadvisor - Oriental Lounge
Logo Facebook - Oriental Lounge
Logo Instagram - Oriental Lounge